Loading…
E pazakonshme: Harron ku e parkoi veturën, e gjen pas 20 vitesh
  • 19/11/2017 | 16:50

...

Autoritetet në Frankfurt kanë gjetur automobilin e pronarit, i cili zhdukjen e tij e kishte lajmëruar qysh në vitin 1997.


Ndoshta këtu nuk do të ishte asgjë e çuditshme, sikur automobili të ishte vjedhur, transmeton gazetametro.net

Vetura u gjet e parkuar në garazh në një objekt të vjetër industrial, i cili ishte paraparë për shembje.

Pasi pengoi punimet, punëtorët lajmëruan policinë, e cila kërkoi pronarin.

Tashmë pronari 76-vjeçar e gjeti automobilin atje ku e kishte lënë saktë para njëzet vjetësh.

Ai thjesht kishte harruar vendin se ku e kishte parkuar. Vetura e gjetur më nuk është funksionale./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë