Loading…
E pazakontë: Futet për të vjedhur, por i duhet patjetër ta lajmërojë policinë
  • 11/11/2017 | 11:09

...

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një hajduti në Mbretërinë e Bashkuar, kur ky person derisa po futej përmes një dritareje për të vjedhur në një Fast-Food, ngec në dritare.


Kur 45-vjeçari tentoi të hynte nga dritarja, mbeti i bllokuar për të paktën 7 orë dhe iu desh që të njoftonte policinë, dhe për të dalë nga aty iu desht edhe ndërhyrja, zjarrfikëses dhe ambulancës, transmeton gazetametro.net

Ngjarja ka ndodhur në fast-food DFC Chicken të  Rookery Road, në lagjen Handsworth, të  Birminghamit (Mbretëri e Bashkuar). /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë