Loading…
E pazakontë: Në një qytet të Kosovës dasmorët marrin nusen me motor (Video)
  • 08/08/2017 | 16:40

...

Martesa mbetet ndër kujtimet më të bukura të secilit çift që vendos ta zyrtarizojë lidhjen e tyre.


Prandaj të gjithë mundohen ta bëjnë sa më interesant dasmën e tyre që të mbetet gjatë në kujtesën e secilit. Një martesë të tillë të veçantë e kanë bërë edhe Agnesa Hoxha dhe Halit Rexhaj nga qyteti i Shtimes, të cilët në vend të veturave që përdoren zakonisht për të marrur nusen në mënyrë tradicionale, dasmorët kanë shkuar me motorë ta marr nusen shkruan gazetametro.net

Një numër i madh i motorëve kanë shkuar ta marrin nusen. Për të parë të këtë dasmë të pazakontë, ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë