Loading…
E quajtën “top yndyre” , 13 vjeçarja ua mbylli gojën të gjithëve me këtë veprim (Foto)
  • 13/08/2017 | 11:03

...

Njihuni me Paris Harvey, e cila së fundmi bëri diçka krejt të papritur kundrejt të gjithë atyre që talleshin me të për peshën e saj. 13- vjeçarja shkoi në plazh me një palë rroba banjoje he njerëzit filluan ta quanin “top yndyre” që ecën si pinguin.


Por, Paris vuan nga një çregullim metabolik që e bënë atë të shtojë peshë me çdo gjë që konsumon, gjithashtu ka lindur me “dysplasia hip”, çka do të thotë se këmbën e majtë e ka më të shkurtër se të djathtën.

Paris ka thënë: Unë ha të njëjtat ushqime si ju u, maja edhe më pak ndoshta, por shtoj peshë. Nuk rri ulur në divan duke ngrënë patatina të gjithë ju, por unë shtoj peshë edhe sikur vetëm ujë të pi”. Gjithsesi Paris bëri atë që nuk kishte guxuar gjatë gjithë jetës së saj, të dilte me bikini në plazh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë