Loading…
E rëndë: Burri vret dy nuset vetëm se nuk i pëlqenin nënës
  • 14/01/2018 | 10:11

...

Një burrë indian ka djegur brenda në makinë dy nuset e tij pasi nuk ia pëlqente e ëma. Ngjarja horror ka ndodhur këtë javë në fshatin indian Seswa, në shtetin e Rajasthan.


Deepa Ram u tha policëve se i kishte blerë bizhuteri bashkëshorteve dhe kur po ktheheshin me makinë, një debat i ashpër mes të treve bëri që burri të merrte vendimin drastik për t’i mbyllur brenda makinës të dyja femrat, Daria Devi (25 vjeç) dhe Mali Devi (27 vjeç), dhe t’i vinte zjarrin asaj.

Policia bëri me dije se pasi rrëfeu krimin makabër, burri shtoi se nëna e tij nuk i pëlqente nuset.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë