Loading…
E tmerrshme: Ka rënë në pishinën me peshkaqenë, e atëherë… (VIDEO)
  • 03/11/2018 | 11:03

...

Një grua në Kinë ka rënë në pishinën me peshkaqenë pasi që ka zënë në thua dhe ka rënë nëpërmjet vrimës për ushimin e peshkaqenëve.

Ky incident ka ndodhur në qendrën tregtare Vui Plaza në qytetin Jiahing, në lindje të Kinës, transmeton gazetamtero.net

Shikojeni videon:


/gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 22/01/2019 | 17:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë