Loading…
E tmerrshme: Nëna vret vajzën pasi e la burri, dhe i shkruan një letër atij
  • 11/10/2017 | 22:17

...

Një nënë 20-vjeçare Cody Anna Jackson ka vrarë vajzën e saj Macey Hogan,në shenjë hakmarrjeje pasi e braktisi burri.


Cody Anna Jackson e la burri i saj 22-vjeçar Paul Hoga, të cilën kanë një vajzë bashkë. Nëna e vajzës vrau vogëlushen Hogan duke pretenduar se kjo është mënyra më e mirë e hakmarrjes ndaj ish-burrit të saj, dhe pasi kryen krimin i shkrun një letër atij, transmeton gazetametro.net

”Jam ulur këtu duke menduar të vras vajzën time e më pas veten, dhe e vrava. Nëse do eja shihe për herë tëfundit, sepse jeta mbaroi për ne”, ka shkruar në letrën nëna 20-vjeçare.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe e ka parandaluar vetëvrasjen e saj, me ç’rast e kanë arrestuar, ku dënimi i saj mund të shkojë nga 16-20 vjet heqje lirie./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë