Loading…
E tradhtoi Romën, por Malcomin e kap ‘mallkimi’ dhe lëndohet te Barcelona
  • 14/09/2018 | 13:14

...

Malcom nuk do të udhëtojë me skuadrën e Barcelonës për sfidën ndaj Real Sociedadit

Malcom ishte njëri nga transferimet më interesante të afatit kalimtar të verës pasi fillimisht kishte arritur marrëveshje me Romën, por më pas ai nënshkroi me Barcelonën, transmeton GazetaMetro.

Barcelona këtë fundjavë luan kundër Real Sociedadit me 21-vjeçarin, i cili nuk do të përfshihet në këtë takim shkaku i lëndimit të kyçit të këmbës.

Ndërkohë, Denis Suarez ka marrë dritën e gjelbër nga stafi mjekësor dhe do të jetë gati për ndeshjen kundër Sociedadit. /GazetaMetro/

Më të fundit
...
  • 15/11/2018 | 23:58
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë