Loading…
E vranë pranë varrezave shqiptarin, zbulohet mesazhi i tij: Bëj çfarë të duash në fund të gjithë…
  • 18/12/2017 | 09:36

...

32-vjeçari që shikoni në foto, Angjelin Shkambi, që u vra dje në Shkodër nuk ishte një emër i panjohur për policinë.


Mësohet se ai rezulton të jetë arrestuar më parë për kultivim narkotikësh.

Ai madje ishte aktiv në rrjetet sociale dhe shpesh publikonte foto e postime të ndryshme.

Sakaq në njërin prej tyre ai shpërndan një lloj citati për jetën që përfundon me fjalët ‘bëj çfarë të duash, në fund sërish të gjithë do vdesim”.
“Pi duhan. Vdes.
Pi alkool. Vdes.
Dashuron. Vdes.
Gënjen. Vdes.
Jeto. Vdes.

Bëj çfarë të duash, në fund sërish të gjithë vdesim”, shkruhet në postimin e tij. Shikoni postimin e tij te plote ne reklamen dhe linkun ne vazhdim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë