Loading…
E zë në veturën e burrit, e tërheq për flokësh në mes të rrugës
  • 12/11/2017 | 19:13

...

Konflikt i ashpër në mes të trafikut ka ndodhur në juglindje të Kinës.


Një grua ka tërhequr zvarrë për flokësh një grua tjetër, ndërsa kjo e fundit po ngiste një veturë.

Problemi qëndronte tek vetura pasi ajo i takonte bashkëshortit të zonjës e cila po tërhiqte për flokësh atë teksa po e ngiste.

Ndjekësit u mblodhën dhe e njoftuan policinë, pasi dyshja shkaktoi trafik të rëndë në rrugë.

Për më shumë ja momenti i papritur:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë