Loading…
Ed Sheeran zbulon një sekret të çuditshëm për Beyoncen 
  • 07/12/2017 | 16:59

...

Ata të dy së fundmi kanë risjellë në bashkëpunim këngën ‘Perfect’.


Por këtë herë Ed Sheeran ka zbuluar edhe një sekret për divën e muzikës.

“Beyonce ndërron adresën e e-mailit çdo javë”, tha ai.

Në një intervistë me “Entertainment tonight”, Ed Sheeran tha se Zonja Carter shkon deri në ekstrem kur bëhet fjalë për të mbrojtur privatësinë e saj.

Sheeran, bashkëpunoi me këngëtaren e njohur në duetin e fundit “Perfect” ndërkohë që ajo po punon edhe për një album të përbashkët me Jay Z.

536964603LL016_Stevie_Wonde

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë