Loading…
Edhe një dasëm e madhe: Po martohet moderatori i njohur kosovar (Foto)
  • 12/09/2017 | 17:57

...

Prej një kohe të gjatë në mediat rozë përitet për dasmën e tyre por të pakta kanë qenë informacionet që kanë dalë në lidhje me të. Megjithatë, duket se dasma e shumëpërfolur e moderatorit të famshëm shqiptar Labinot Gashi është fare pranë.


Kjo kuptohet nga fotot e fundit të postuara në Instagram nga partnerja e tij, Qëndresa Bajrami e cila duket se ka mbajtur një festë të vogël beqarie me mikeshat e saj, një prej të cilave është edhe Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha.

Tre mikeshat kanë shkuar në Turqi së bashku për disa ditë pushimi dhe kanë realizuar një set fotograk ku shihen të buzëqeshura duke u argëtuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë