Loading…
Edhe Ramos përfshihet në sherrin Neymar-Cavani
  • 12/10/2017 | 11:05

...

Sergio Ramos ka thënë se zënka për ekzekutimin e penaltive ndërmjet sulmueseve të Paris Saint-Germainit, Neymar dhe Edinson Cavani, nuk mund të ndodhë te Real Madridi.


Dyshja e PSG-së patën një mosmarrëveshje në fushë në ndeshjen kundër Lyonit se cili do ta ekzekutonte njëmbëdhjetëmetërshin.

Uruguaiani nuk e lejoi brazilianin të shutonte dhe më pas e humbi penalltinë. Që atëherë, dy futbollistët kanë treguar se i kanë sqaruar gjërat duke i festuar golat bashkë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë