Loading…
Edhe reja e Shyhretes hap biznesin e saj
  • 06/12/2017 | 15:19

...

Learta Jakupi e cila  u bë e njohur për publikun si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behluli ka paralajmëruar hapjen e një biznesi të ri, transmeton gazetametro.net.


Përmes një postimi në rrjetin social instagram ka zbuluar se biznesi i saj do të jetë një dyqan tekstili me emrin’Mia Matin’ duke e lidhur kështu me emrin e djalit të saj.

‘Së shpejti Mia Matin Dyqani me fustana të nusërisë & excluzive’, njoftoi Learta.

Kujtojmë se në muajin tetor edhe bashkëshortja e Albatritit, Egzona apo reja e Merita Spahiut ka hapur një lokal të ri të veshjeve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë