Loading…
Edi Rama kalon çdo limit – veshja e tij qesharake
  • 07/11/2017 | 13:27

...

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka arritur qëllimin e tij që të gjithë shqiptarët të merren me stilin e tij. Mirëpo, duket se ai ka rënë në ‘grackën’ që ngriti vetë, pasi shihet se kjo gjë po i pëlqen.


Së fundmi Edi Rama është parë në një takim me disa qytetarë, por përshtypje nuk ka bërë fare ajo që u fol, shkruan gazetametro.net.

Gjithë vëmendjen e morën trenerkat e gjera të kryeministrit, të cilat po i shoqëron me këpuca elegante dhe sako.

Kjo nuk është hera e parë që askush nuk merret me punën e Edi Ramës, sa merren me veshjen. Ai çuditi të gjithë edhe në një samit me liderë botërorë, ku u shfaq me atlete./gazetametro.net


Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë