Loading…
Elita më seksi se kurrë mbrëmë në koncertin e Gjikos (Foto)
  • 11/08/2017 | 12:58

...

Ajo tashmë është kthyer në mesin e emrave më të përfolur në mediet rozë, që nga lidhja e saj me reperin Gjiko.

Pasi u zbulua lidhja e tyre, Gjiko dhe Elita nuk fshehin më ndjenjat nga publiku, shkruan lajmi.net.

Madje, përveç dedikimeve që i bën në rrjete sociale, Elita është e pranishme në pothujase në çdo mbrëmje muzikore ku performon Gjiko.

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

E veshur me një fustan të shkurtër, Elita dukej për mrekulli në fotografinë e shkrepur para se të nisej për në koncert.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë