Loading…
Elita Rudi me fotografi të zjarrtë, komenti i Gjikos merr vëmendjen
  • 12/01/2018 | 18:49

...

Prej disa ditësh Elita Rudi dhe Gjiko kanë nisur pushimet e para për vitin 2018 duke zgjedhur destinacionin e preferuar të VIP-ave, Maldive. Çifti shumë i komentuar i showbizit shqiptar dita ditës postojnë foto nga parajsa atje, por ajo që tërheq më shumë vëmendjen është Elita.

Moderatorja bukuroshe sot ka postuar një foto ku shfaqet shumë seksi, e ulur në rërë, me bikini dhe me një pamje ekzotike.  Por në këtë foto, përpos komenteve nga fansat, si rrallëherë ka komentuar edhe Gjiko, komenti i të cilit ka tërhequr shumë vëmendjen.

“Foto nga Tarzani Gjiko”, shkruan reperi duke bërë fansat të harrojnë foton e Elitës dhe t’i replikojnë atij. Epo dihej, kush tjetër do ja bënte foton kaq bukur Elitës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë