Loading…
“Elite Daily” thotë për Ritën: 2018 viti i saj
  • 16/12/2017 | 19:38

...

Prestigjiozja amerikane ‘Elite Daily’ së fundmi ka intervistuar këngëtaren shqiptar,e Rita Ora ku ka folur më shumë rreth albumit të saj të dytë.


Albumi i saj i parë “Ora” u publikua para 5 vitesh dhe pati një sukses vërtet të madh, por tani është përsëri koha më e mirë e Rita Orës për të pushtuar sërish tregun ndërkombëtar. Dhe kjo gjë pritet të ndodhë së shpejti pas lançimit të albumit të saj të dytë.

Artikulli i ‘Elite Daily’ nis që 2018-ta do të jetë viti i Ritës dhe më pas tregon se projekti i radhës publikohet në Mars të vitit të ardhshëm ndërsa turi i saj fillon në Maj. Rita ka treguar se këngët tek albumi i dyte janë të lidhura me njëra-tjetrën dhe të gjitha bashkë tregojnë një histori. Me siguri një ndër këngët do të jetë edhe bashkëpunimi i Ritës me Bebe Rexhën.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë