Loading…
Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj: Nuk do besoni çfarë ka publikuar në Instagram (Foto)
  • 17/08/2017 | 19:22

...

Modelja e njohur me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka publikuar gjatë ditës së sotme një sërë fotosh me veshje tradicionale shqiptare.

Në këtë mënyrë ajo ka treguar se vijon të jetë mjaft e afërt me rrënjët e saj, fakt që e ka dëshmuar edhe më herët me publikimet e saj./Gazeta Express/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë