Loading…
Emocionuese: Bebja e porsalindur nuk i largohet nënës nga përqafimi
  • 21/10/2017 | 15:36

...

Në spitalin “Santa Monica” në Brazil stafi mjekësor ka qenë dëshmitar i një momenti shumë të ndjeshëm, kur lindi një grua braziliane me emrin Brenda.


Bebja të cilën e emëruan Agata Ribeiro Coelho, lind e shëndosh dhe në momentin që ia afruan nënës për ta parë e prekur për herë të parë, ajo nuk i largohej nga përqafimi asaj, transmeton gazetametro.net

Nëna dhe i gjithë stafi  u emocionuan jashtëzakonisht me gjestin e bebes së porsaardhur në jetë. Agata nuk i largohej nënës nga fytyra.

”Ishte moment i pabesueshëm kur vajza ime më përqafoi për herë të parë” tregon e ëma Brenda.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë