Loading…
Enca feston ditëlindjen, miqtë e mahnisin me befasi
  • 19/10/2017 | 14:09

...

Këngëtarja Enca Haxhia feston ditëlindjen e saj të 22-të gjatë ditës së sotme dhe në mesnatë ka marrë një surprizë të mrekullueshme nga miqtë e saj më të afërt.


Sikur ta dinte çdo të ndodhte, Enca shkroi fillimisht në Instagram se po rrinte gati në rast se dikush do vendoste t’i bënte asaj një surprizë dhe kështu ndodhi.

Fillimisht në rrugën ‘Myslym Shyri’ ku ajo banon, janë vendosur disa tollumbace që shkruajnë: King Enca BDay.

Më pas ka ardhur surpriza e vërtetë. Në një shtëpi të mbushur më tollumbace, miqtë e Encës i kanë organizuar asaj një festë, nga e cila Enca ka ndarë me ndjekësit disa foto e video në rrjete sociale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë