Loading…
Ende me shpirtin festiv (Foto)
  • Nga

  • SHPEND LIPA

  • 11/01/2017 | 17:51

...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Yllka Kuqi, ende është në atmosferën festive.


Ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram duke treguar se sa i ka shijuar festat e fundvitit. “🍸gzuar viti ri perseri 😊” kanë qenë fjalët bashkangjitur fotografisë nga vet ajo, shkruan Gazeta Metro.

Yllka pritet të lansoi projekte të shumta për vitin 2017, projekte të cilat padyshim do jenë të suksesshme si çdo projekt paraprak i këngëtares. Fotografinë me fustanin glamuroz mund ta shihni më poshtë. /gazetametro.net

🍸gzuar viti ri perseri 😊 dress @albinadylaa

A photo posted by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë