Loading…
Endrit Thaçi në Milano me PINT-at dhe Blerim Destanin për të ndjekur ndeshjen e Shkëndijës (Video)
  • 17/08/2017 | 16:57

...

Hip hop yjet, Mc Kresha dhe Lyrical Son, po qëndrojnë në Milano së bashku me aktorin me famë botërore, Blerim Destani, në përkrahje të klubit shqiptar, Shkëndija.


Në prezencë të tyre është edhe Endrit Thaçi, djali i presidentit Hashim Thaçi.

Ata shijojnë nga një pije së bashku në pritje të takimit i cili nisë në ora 20:45 në stadiumin San Siro në Milano.

Miqësia e Blerim Destanit dhe Mc Kreshës është e kamotshme dhe nuk ka si të mungojë prezenca e tyre në stadium.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë