Loading…
Erini i vogël ka nevojë për ndihmen tuaj (Foto)
  • 13/08/2017 | 15:49

...

Erin Shala është diagnostifikuar me Leukimi Accute dhe sot fillon trajtimin në Liv Hospital-Turqi.


Andaj kërkohet ndihma e secilit prej nesh që së bashku ta kthejmë harmonin në familjen Shala nga Prizreni dhe buzëqeshjen në fytyrën e vogëlushit, shkruan Veriu.info.

Një ndihmë e vogël e juaja, mund ta shëroj Erinin. Ndihma e juaj, është kontribut për jetën e Erin Shalës.

Tel +386 4 940 8292 (Shukri Shala).

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë