Loading…
Ermal Mamaqin e njihni si të suksesshëm, por një binzes i falimentoi (Foto)
  • 12/09/2017 | 17:48

...

Krahas emisionit ne televizion, faqes online dhe agjencisë së organizimit të eventeve, Ermal Mamaqi ka patur edhe një biznes tjetër: Atë të lidhjes së çifteve online.


Ai pati hapur një faqe interneti ku mundësonte njohjet dhe lidhjet mes çifteve, i cili ka dështuar.

Ermali ka ndryshuar statusin e biznesit nga “aktiv” në “të pezulluar” në QKR duke treguar kështu që ishte i pasuksesshëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë