Loading…
Ermali e Ami u bekuan me një vajzë, publikojnë foton e saj
  • 12/03/2018 | 09:07

...

Ermal Mamaqi e Amarda Toska sapo janë bërë prindër edhe një herë.


Ardhjen në jetë të vajzës ka njoftuar vetë aktori i njohur shqiptar përmes rrjeteve sociale.
“Zoti na bekoi përsëri, kësaj radhe me një vajzë ….”, ka shkruar ai. /gazetametro.net

 

Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë…😍😍😍

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë