Loading…
Është nga Filadelfia, por ja sa bukur e këndon këngën e Capital T “Pse po ma lun lojën” (Video)
  • 19/06/2017 | 09:58

...

Ai është njëri ndër reperët më të njohur në skenën muzikore.


Bëhet fjalë për reperin Capital T. Vetëm pak kohë më parë Capo kishte publikuar projektin e tij të fundit “Pse po ma lun lojën”.

Kjo këngë është pëlqyer shumë nga fansat e tij. Por jo vetëm kaq. Kjo këngë po pëlqehet shumë edhe nga të huajt.

Këtë më së miri e dëshmoj kjo video e publikuar në rrjetet sociale.

Ky person është nga Filadelfia. Mirëpo do të habiteni se sa bukur e këndon këngën e Capos.

Për më shumë shikoni videon më poshtë e cila ka marrë aq shumë klikime./ Express

#psepomalunlojenCapital T #UnitedStatesMarine #qaboneajelodheajemire 💪💪

Posted by Corey GodsmyLife Banks on Sunday, 18 June 2017

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë