Loading…
Është zbuluar se çfarë gjoksi duan meshkujt: Rezultati i hulumtimeve do të ju befasojë! (Foto)
  • 12/08/2017 | 23:23

...

Duket se më gjokset e mëdha nuk janë më në modë.


Duke filluar kështu me hulumtimet nga një ueb pornografik, shihet se numri i meshkujve që kërkojnë femra me gjoks më të vogël është më i madh.

Ky hulumtim është bërë në periudhë kohore prej 12 muajve, ndërsa kanë vërejtur se kërkesa për gjoks të madh është duke rëne, transmeton gazetametro.net

Por prapë se prapë, gjokset e mëdha janë një ndër konceptet më të “nxehta” dhe më të kërkuara kur bëhet fjalë për gjokse femrash.

Trendi i gjokseve të vogël ndoshta ka filluar me të famshmen Kendall Jenner, e cila nuk mund të lavdërohet me gjoksin e begatshëm të sajën, prapë se prapë momentalisht ajo llogaritet si një ndër femrat më seksi në botë.

Tani është periudha ku asnjë femër nuk kompleksohet nëse i kanë të vogla apo të mëdha, të dy llojet janë “in” në ditën e sotme./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë