Loading…
Eskalon Enca, ul pantallonat
  • 12/10/2017 | 19:21

...

Enca Haxhia njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale dhe ekspozimin e formave të saj bombastike.


Këngëtarja ka shfaqur në profilin e saj në Instagram disa pamje, në të cilat shfaqet duke kërcyer.

Deri këtu nuk ka asgjë të pazakontë sepse të gjitha këngëtaret kërcejnë, por disi e pazakontë është veshja e Encës, pasi këngëtarja shfaqet e veshur me një palë reçipeta ngjyrë bezhë.

Por këngëtarja nuk e ka lënë me kaq provokimin e saj ndaj fansave sepse ajo ka ulur edhe pantallonat dhe ka treguar se të brendshmet e saj kanë ngjyrë të zezë.

Me sa duket Enca ka vendosur t’i çmend fare meshkujt që e ndjekin në Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë