Loading…
Europa League me plot surpriza, rezultatet e papritura dhe ekipet e kualifikuara
  • 22/02/2018 | 23:36

...

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e 1/16-ave të Europa League. Pas këtyre ndeshjeve janë caktuar 16 ekipe të kualifikuara për në fazën tjetër të këtij kompeticioni.


Në tabelat e mëposhtme mund të shihni rezultatet e ndeshjeve të kthimit dhe ekipet e kualifikuar për në 18-at.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë