Loading…
Fabregas puthet me të dashurën, bëhet horr nga fansat (Foto)
  • 19/06/2017 | 15:54

...

Pas një sezoni fantastik ku u kurorëzua kampion në këtë sezon me Chelsean, Cesc Fabregas po shijon pushimet e tij me të dashurën.


Momentet e pushimit të tij me të dashurën, Fabregas i ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

Ai ka postuar një foto duke e puthur të dashurën e tij, me ç’rast nuk e ka vërejtur një detaj që ka bërë fansat të çmenden duke i komentuar.

Për të kuptuar më mirë, shikoni fotografitë e mëposhtme./Gazeta Metro/

The big love ❤️

A post shared by Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë