Loading…
Facebook vendi më i mirë i punës, sa paguhet një punëtor
  • 13/03/2018 | 14:57

...

Glassdoor kohëve të fundit e ka quajtur gjigantin e teknologjisë si vendin më të mirë të punës për vitin 2018.


Sipas kësaj faqeje, paga mesatare vjetore bazë në Facebook është 120,000 dollarë, ndërsa kompensimi total mesatar shkon deri në rreth 155,000 dollarë.

Facebook ka sistemin e vet për përcaktimin e kompensimit, i cili merr parasysh faktorët si kategoria e punës, niveli i përvojës dhe vendndodhja, përcjell gazetametro.net.

“Ne duam të punësojmë njerëz në bazë të përvojës së tyre dhe asaj që do të japin për Facebook, kështu që ne marrim parasysh situatën e tyre aktuale”, ka thënë një zyrtar i kompanisë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë