Loading…
Familja amerikane me 13 djem vazhdon në kërkim të një vajze
  • 14/02/2018 | 17:56

...

Një çift në Miçigan të SHBA-së ka plot 13 djem dhe janë në pritje të lindë fëmija i 14-të në prill. Por nuk duan të zbulojnë gjininë derisa fëmija të vijë në jetë, por e pranojnë se duan të jetë vazjë.


Jay dhe Katgeri Schwandt thonë se një fëmijë tjetër në familjen e tyre të madhe nuk sjell ndryshime logjistike apo financiare, shkruan Associated Press.

“Të kesh tre fëmijë, është njësoj si të kesh 10 nëse më pyesni. Ka më shumë kaos dhe zhurmë, nuk është se nuk jemi mësuar me këtë”, thotë Kateri.

Ashtu si me disa prej fëmijëve të tjerë, çifti ka vendosur që ta mësojë gjininë e fëmijës kur të lindë.

“Do të dëshiroja shumë të ishte vajzë, por nuk besoj se është diçka e shkruar”, thotë Jay. Ai shton se ky do të jetë fëmija i tyre i fundit.

Por Kateri thotë se edhe kur lindi djali i 13-të ata thanë se do të jetë i fundit. Por e kanë të vështirë të imagjinojnë shtëpinë pa një bebush. Çifti jeton në Rockford në veri të Grand Rapids.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë