Loading…
Fansat e Arsenalit në Kosovë bien në sy tek klubi londinez (Foto)
  • 12/01/2017 | 11:19

...

Fansat e Arsenalit në Kosovë, kanë organizuar turnir futbollist, me ç’rast ranë në sy nga klubi i Londrës.


3

2

Fan klubi zyrtar i Arsenalit në Kosovë, ka organizuar turnirin futbollistik dhe për këtë ka folur Arsenal Fan TV.

Në turnir ishin 18 ekipe prezent nga të gjitha vendet e Kosovës dhe të gjithë ishin tifozët e Arsenalit, raporton gazetametro.net

Poashtu u ndanë çertifikata për lojtarin që ka shënuar më shumë gola dhe asista. Ndërkohë fituesit kanë marr kupën e ashtuquajtur ‘Gooners Cup’ dhe medaljet e arta.

Ky event është organizuar për bamirësi nga grupi ‘Unë jam Gooner’./gazetametro.net

arsenalfantv

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë