Loading…
Fansja e çmendur: Bën tatuazh fytyrën e Noizy’t (Video)
  • 13/08/2017 | 17:31

...

Të gjithë kemi idhujt tanë qofshin ata këngëtarë, aktorë apo futbollist.


Ne i ndjekim ata në karrierat e tyre respektive, dhe jemi fansat më të zjarrtë të suksesit që ata korrin. Por ka edhe nga ata fansa që nuk mjaftohen vetëm me kaq.

Një adhuruese e reperit Noizy ka shkuar më tej. Ajo ka bërë në trupin e saj portretin e këngëtarit.

Vajza ka postuar më pas videon ku tregon tatuazhin me përmasa aspak të vogla në pjesën e pasme të qafës.

Ajo në fakt është një pjesë mjaft delikate dhe me ndjeshmëri të lartë, dhe me siguri vajza ka pasur dhimbje.

Por kjo gjë nuk i ka interesuar mesa duket. Tani ne jemi kurioz, po Noizy e ka parë këtë tatuazh?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë