Loading…
“Fantazma” hyn në dhomë, kamera kap momentin e frikshëm
  • 15/12/2017 | 11:41

...

Ky është momenti drithërues, kur një “fantazmë” u filmua duke kaluar në një nga dhomat e shtëpisë së Stephen Lee.


Pamjet e kapura nga kamerat e brendshme tregojnë sesi gjatë natës shfaqet një hije dhe më pas shpërndahet. Pronari i shtëpisë, Stephen Lee, fillimisht kishte instaluar kamerat për të regjistruar partnerin e tij James dhe dy qentë që ata mbanin në shtëpi.

Por pasi vëren një seri ngjarjesh të frikshme, Stephen është i bindur se shtëpia e tij përndiqej. Një dite teksa ishte duke parë regjistrimet, ai vuri re diçka të çuditshme që lëvizte natën në dhomën e ndenjes.

Në fillim mendoi se mos ndoshta ishte ndonjë nga qentë, që mund të shkaktonte rrëmujë në dhomë, por jo.

“Dritat e Krishtlindjes rrinin ndezur në mënyrë të vazhdueshme edhe ose në i fiknim, shumë artikuj të ndryshkëm hidheshin në tokë gjatë natës dhe në mëngjes e gjenim dhomën rrëmujë”, është shprehur ai.

Stephen tha gjithashtu se pasi i pa me dhjetëra herë pamjet e filmuara më në fund e pranoi se ka gjasa të jetë diçka mbinatyrore”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë