Loading…
Fatmir Spahiu feston ditëlindjen, kërkon një dhuratë të çuditshme për këtë ditë të veçantë!
  • 18/12/2017 | 09:50

...

Aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun kosovar, Fatmir Spahiu që njihet më shumë si ‘Bufi’, sot feston ditëlindjen.


Ai sot mbushë  plot 36 vite dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë ai përmes rrjetit social ‘Instagram’.

‘Bufi’ ka uruar veten për ditëlindje dhe thotë se dhuratat për këtë ditë të veçantë për të, i pret në xhirollogarinë e tij.

Shkrimi i plotë i tij në instagram:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë