Loading…
Festat në shtëpinë e Marinës dhe Getit: Çifti publikon dekorimin e bukur
  • 07/12/2017 | 11:03

...

Me fillimin e muajit dhjetor, ka nisur edhe dekorimi i shtëpive për festat e fundvitit dhe personazhe të shumtë VIP, kanë hapur virtualisht dyert e shtëpive të tyre për të treguar atmosferën festive brenda tyre.


Radhën tashmë e ka pasur shtëpia e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës. Dyshja ka vendosur pemën e Krishtlindjeve në apartamentin e tyre dhe ka qenë vetë Getoari ai që ka shpërndarë pamjet në Insta Story.

Por ç’ka rënë në sy, ka qenë mënyra sesi çifti e ka dekoruar bredhin.  Krahas topave dekorativë dhe simboleve tipike të festave si Babagjyshi i Vitit të Ri, në pemën e Getit dhe Marinës shihen edhe disa zbukurime të çuditshme me portrete grash.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë