Loading…
Fifi bën ”bashkë” Encën dhe Beatrix Ramosajn pas ”sherrit” që kishin
  • 13/01/2018 | 11:28

...

Filloreta është nje nder këngëtaret me pozitive dhe të pëlqyera të momentit.


Mbrëmjen e kaluar në intv.al u shkruajt artikulli ku tregohej se Beatrix dhe Enca edhe pse ‘armike’ por kanë ‘sozinë’ e tyre në një person … këngëtaren shqiptare.

Bëhej fjale për ‘uraganin’, Fifi. Këngëtares se HIT-it “Zhurmë” mesa duket i pëlqeu artikulli dhe keshtu edhe pse Trixa dhe Enca nuk flasin, ajo i bëri tag tek fotoja ne story ku shihet artikulli. Sic mund ta shihni edhe në foton më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë