Loading…
Figura në turpin e pemës do ju habis, i ngjanë shumë Nënë Terezës (Foto)
  • 22/07/2017 | 09:07

...

Një shenjë mjaftë interesante, qe i ngjanë shumë figurës së Nënë Terezës, është shfaqur në një trupë të pemës, pasi që ishte shkëputur një degë nga trupi i saj, transmeton gazetametro.net


Kjo pamje e çuditshme që ngjason shumë me Nënë Terezën, u gjet përballë kishës ‘All Hallows’ afër qytetit të Liverpull’it në Angli.

Imazhi siç e shihni në foto gjendet afro 2 metra lartësi nga toka.

Një banorë lokal, me emrin Kevin McKevitt, e vërejti se si trungu i zhveshur dukej si figura e Nënë Terezës, e cila u shpall shenjtore në vitin 2015 pasi e kaloi jetën duke punuar si misionare në Kalkuta./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë