Loading…
Film pornografik në lajmet live të BBC (Video)
  • 10/08/2017 | 00:17

...

Shikuesit e BBC News të martën u përballën me një skenë të pakëndshme derisa po shikonin lajmet në BBC.


Në një ekran prapa shpinës së prezantueses Sophie Raworth në një ekran u panë skena ku një femër po zhvishej, transmeton gazetametro.net.

Prezantuesja në ato momente po raportonte për fitoren e anglezëve në kriket ndaj Afrikës së Jugut, por një pjesë e mirë e rreth 3.8 milionë shikuesve panë skena erotike në ekranin tjetër.

Video shpejt u shpërnda në rrjetet sociale, dhe u nxit një debat i madh, nëse filmi ishte pornografik ose jo. /gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=2ivKV4rYa7A

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë