Loading…
Filmat romantik të bazuar në histori të vërteta
  • 06/01/2018 | 20:10

...

Filmat ndonjëherë mund të bazohen në ngjarje të vërteta të jetës që lënë një ndjenjë të paharrueshme.


Disa madje dhe na përlotin. Në këtë listë, ju sjellim Top 10 Filmat romantikë të bazuar në histori të vërteta.

The Vow (2012)

The Notebook

The Theory of Everything

Boys Don’t Cry

The Edge of Love

A Beautiful Minda

Eat, Pray, Love

It Could Happen To you

Walk The Line

Mrs. Soffel

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë