Loading…
Flet DJ Blunt: Jemi pajtuar me Shoshin dhe Ledrin, s’ka paqe me Gjikon
  • 24/02/2018 | 12:51

...

Dj Blunt ka thënë se vetëm me Gjikon nuk janë pajtuar ndërsa me Ledri Vulën e Faton Shoshin po. Ka dhënë parashikime të këqija për reperin nga Peja. Ka thënë se karriera e tij do të shkojë teposhtë. Nuk ka sqaruar se për çka e ka fjalën derisa ka dhënë edhe cilësime se Gjiko është fals. Krejt këto komente, Dj Blunt i ka bërë një natë pasi pati kërcënime, sharje mes dy grupeve të këngëtarëve kosovarë.


Edhe pse i quajti “kurvë”, Dj Blunt tha se ka respekt për Ledrin dhe Shoshin. Tha se të dy janë nga Prishtina dhe s’kanë çka i bëjnë njëri -tjetrit.

“Na kena arrit paqe veç me do prej tyre, me Gjikon asnjëherë nuk kemi arrit paqe. Me Gjikon nuk kemi arrit paqe edhe ai ka me shku teposhte me karrierë. Ma shume s’kam çka me folë, për Ledrin respekt se është i Prishtinës edhe për Shoshin se i qituhit është, S’ka as ai neve çka na bon as na atina”, u përgjigj shkurtë Dj Blunt për Gazetën Express.

Ndërsa, për Gjikon thotë se është fals dhe paralajmëron se karriera e tij do të shkojë teposhtë.

“Ai është fake edhe pikë veç qikaq leja. Fake është ai”, thotë Blunt.

Përplasje ndërmjet këngëtarëve të estradës sonë ka pasur edhe më parë dhe të njëjtat kanë rezultuar me pajtim.

Dy ditë të shara, ofendime, kërcënime e çka jo tjetër, rezultuan me paqe ndërmjet Dj Blunt, Real 1, Ledri Vulës e Faton Shoshit. Por, paqja nuk u arrit me reperin nga Peja, Gjikon. Mëngjesin e sotëm mediat raportuan se nga kjo telashe kanë shpëtuar të gjithë.

Kjo është video që ‘detyroi’ Gjikon dhe Faton Shoshin t’i shkojnë në banesë Dj Blunt

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë