Loading…
Foo Fighters së shpejti me album të ri (Foto)
  • 11/01/2017 | 08:22

...

Foo Fighters pritet të rekordojnë albumin e ri gjatë vitit 2017

Foo Fighters pritet të rekordojnë albumin e ri gjatë vitit 2017

Foo Fighters paralajmëruan se do të shpenzojnë  vitin e ri duke incizuar albumin e tyre të nëntë me radhë, shkruan Nme, transmeton Gazeta Metro.

Ata pritet të publikojnë albumin po atë vit dhe pastaj të fillojnë me turneun botëror./gazetametro.net

150526100838-restricted-01-dave-grohl-super-169

2014foofighters_07_jh150914-1

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë