Loading…
Formacionet zyrtare: Australia – Gjermania (Foto)
  • 19/06/2017 | 16:18

...

Duke filluar nga ora 17:00, Australia e pret Gjermaninë për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të Kupës së Konfederatave.


Formacionet zyrtare janë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë