Loading…
Formacionet zyrtare: Barcelona – Bilbao
  • 11/01/2017 | 20:13

...

Duke filluar nga ora 21:15, Barcelona e pret në ‘Camp Nou’ ekipin Athletic Bilbao, për të zhvilluar ndeshjen kthyese të fazës së eliminimeve të Kupës së Spanjës ‘Copa del Rey’.


Formacionet zyrtare janë këto:

Barcelona: Cillessen; Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Rafinha; Messi, Neymar, Suarez.

Athletic Bilbao: Iraizoz; Bóveda, Laporte, Etxeita, Balenziaga; San José, Beñat, Eraso; Merino, Williams, Saborit.

Kuotat e bastoreve:
Barcelona – Athletic Bilbao
1. 1.13
X. 8.50
2. 17.00

Lojtari për t’u ndjekur:
Lionel Messi – Ylli i Barcelonës po kalon formë të shkëlqyeshme dhe shpesh ndeshjet në prezencën e tij, janë mahnitëse, raporton gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë