Loading…
Formacionet zyrtare: Brighton – Man City
  • 12/08/2017 | 17:40

...

 

Duke filluar nga ora 18:30, Brighton e pret skuadrën e Manchester Cityt për të realizuar ndeshjen e parë në Premierligë për sezonin e ri.


Formacionet zyrtare janë:

Brighton: Ryan; Bruno, Dunk, Duffy, Suttner; Brown, Propper, Stephens, March; Gross; Hemed.

Manchester City: Ederson; Walker, Stones, Kompany, Otamendi, Danilo; Fernandinho, Silva, De Bruyne; Jesus, Aguero.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë