Loading…
Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta
  • 11/01/2017 | 19:58

...

Duke filluar nga ora 20:45, Juventusi e pret Atalantën për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të Kupës së Italisë.


Formacionet zyrtare janë këto:

Juventus: Neto; Lichtsteiner, Rugani, Barzagli, Asamoah; Rincon, Hernanes, Marchisio; Pjanic; Dybala, Mandzukic.

Atalanta: Berisha; Toloi, Caldara, Masiello; Conti, Freuler, Grassi, Spinazzola, Kurtic; Petagna, D’Alessandro.

Kuotat e bastoreve:
Juventus – Atalanta
1
: 1.44
X: 4.20
2: 8.00

Lojtari për t’u ndjekur:
Etrit Berisha – Portieri i Kombëtares Shqiptare ka shkëlqyer këtë sezon dhe për një kohë ishte i lënduar. Tani ai është gati për të mbrojtur portën e ekipit të tij, Atalantës, raporton gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë