Loading…
Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool
  • 11/01/2017 | 19:45

...

Duke filluar nga ora 20:45, Southampton e pret Liverpoolin për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të Kupës së Anglisë ‘EFL Cup’.


Formacionet zyrtare janë këto:

Southampton: Forster, Cedric, Yoshida, Van Dijk, Bertrand, Clasie, Davis, Romeu, Redmond, Tadic, Rodriguez.

Liverpool: Karius, Clyne, Lovren, Klavan, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Lallana, Firmino, Sturridge.

Kuotat e bastoreve:
Southampton – Liverpool
1: 3.30
X: 3.25
2: 2.40

Lojtari për t’u ndjekur:
Sturridge: Sulmuesi anglez nuk kishte minutazh të mjaftueshëm në fillim të sezonit, por tani ai mund ta dëshmoj që meriton shans për të dëshmuar sa vlen./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë