Loading…
Formacionet zyrtare: Young Boys – Skënderbeu
  • 07/12/2017 | 18:11

...

Kanë publikuar edhe formacionet zyrtare, në sfidën që Skënderbeu do të luajë ndaj Young Boys në orën 19:00.


Kjo është sfida e fundit në grup, dhe korçarët me çfarëdo rezultati, janë të eliminuar, por kjo do të jetë një sfidë prestigji për të mbyllur si duhet aventurën europiane.

Young Boys: Volfli; Mbabu, Uthtriç, Burki, Jos; Shik, Abisher, Ngamaleu; Tekseira; Nsame, Horau. Trajner: Huter

Skënderbeu: Shehi; Vangjeli, Jashanica, Aliti, Mici; Muzaka, Lilaj, Nimaga; Gavazaj, Sahiti, Demte. Trajner: Daja

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë